O nás

Společnost RE/MAX je leadrem ve světě realit již od roku 1973 a ve světě má více než 90 000 makléřů. V České republice má přes 1 100 úspěšných makléřů ve více než 110 kancelářích. Jeden z hlavních důvodů úspěšnosti sítě RE/MAX je nadšení pro maximální uspokojení potřeb zákazníků.

V USA a Kanadě je RE/MAX na realitních trzích jednoznačnou jedničkou i přesto, že se jedná o nejvíce konkurenční realitní trhy na světě. Když v roce 1995 vstoupil RE/MAX na evropský realitní trh, stal se brzy největší a nejúspěšnější realitní sítí i tady.

Od roku 2005 působí RE/MAX na realitním trhu v České republice. Dle nezávislé studie společnosti Mind Bridge Consulting má RE/MAX na českém trhu nejznámější realitní značku. Značku RE/MAX zná 88% obyvatel České republiky a kromě toho RE/MAX zaujímá největší trží podíl s největším počtem spokojených zákazníků.

Nejen podpora a výhody silné mezinárodní firmy RE/MAX, ale i sdílená nabídka a poptávka nemovitostí, vedoucí postavení na trhu a v neposlední řadě i unikátní systém vzdělávání makléřů v RE/MAX Akademii a 80% provize, přivádí do sítě RE/MAX ty nejlepší a nejúspěšnější makléře na trhu.

Společnost RE/MAX funguje na principu franchisingu. Ten je založen na základní myšlence „With RE/MAX Everybody Wins“ – neboli se značkou RE/MAX každý vítězí. Na této zásadě je založen i RE/MAX v České republice. Našim zákazníkům se věnují certifikovaní makléři, kteří se zaměřují na jejich skutečné potřeby a kteří dodržují profesionální standardy a přísný etický kodex. RE/MAX jako jediný na trhu poskytuje svým zákazníkům záruku na kvalitu servisu.

RE/MAX svým makléřům nabízí neomezenou příležitost uplatnění se na trhu s realitami a možnost dosažení profesního a osobního růstu. Makléřům RE/MAX poskytuje potřebné know-how, aby mohli pro své zákazníky dělat maximum a aby se stávali nejlepšími v oboru realit ve svém regionu.