Jak se stát realitním makléřem

Chcete se stát realitním makléřem, být podnikatelsky nezávislým a zároveň využívat výhod mezinárodní firmy, která je jedničkou v oboru realit? Staňte se úspěšným realitním makléřem RE/MAX a připojte se ke skupině profesionálních makléřů.

  • vyplníte formulář a zašlete nám svůj profesní životopis

 

  • zúčastníte se vzdělávání v našem institutu RE/MAX Akademie

 

  • zorientujete se na realitním trhu

 

  • budete získávat nové klienty a nemovitosti

 

  • stanete se profesionály v realitním byznysu

 

Kdo může být realitním makléřem?

Současná legislativa neupravuje nároky na vzdělání ani na absolvování odborného kurzu nebo na certifikaci realitního makléře. V RE/MAX však klademe důraz na Váš osobní rozvoj a vzdělávání se, a tak jsme vytvořili institut RE/MAX Akademie. Naši makléři procházejí celokariérním vzděláváním, ve kterém je třístupňový model certifikace, kde nejvyšší je certifikace dle normy ISO 170 24. Klient tak má jistotu, že spolupracuje pouze s proškoleným makléřem.

Jednotlivé moduly jsou zaměřeny na prodejní techniky a obchodní dovednosti, které jsou nebytné pro úspěšnou činnost realitního makléře. Moduly jsou nedílnou součástí hodnotícího systému RE/MAX a jsou zakončeny písemnou zkouškou a certifikátem RE/MAX Akademie.

Spolupracujeme na vzdělávání našich makléřů se světovou špičkou v oboru. V roce 2012 jsme spustili dlouhodobý exkluzivní program pro RE/MAX – Sales Power by Tom Ferry.

Pro naše makléře organizujeme rovněž semináře na aktuální témata. Dbáme na kvalitu makléřů RE/MAX a díky naší podpoře dosahují nejlepších výsledků na trhu s realitami.

 

Chcete se stát součástí značky RE/MAX, kterou zná bezmála 90% lidí?

V dnešní době využívají klienti služeb převážně společností, které dobře znají a jejichž jméno figuruje na trhu již delší dobu. Spojením s RE/MAX budete součástí silné značky a všichni Vás budou znát. Jen v České republice RE/MAX investuje do marketingu více než 150 milionů korun ročně a i díky tomu zná naši značku 88% obyvatel České republiky. Investice do reklamy se nám vrací v podobě tisíců spokojených zákazníků.

Víme, že nejdůležitějším faktorem ve společnosti jsou lidé. RE/MAX chce ty nejlepší, a proto svým makléřům nabízíme nejvyšší finanční ohodnocení na trhu. Jako makléř společnosti RE/MAX získáte 80% dosažené provize. Podívejte se na naši provizní kalkulačku a spočítejte si své výnosy z realitní činnosti. Věříme, že se u nás v RE/MAX naučíte jak se stát realitním makléřem.

Zaujala Vás možnost spolupráce s RE/MAX?

Vyplňte, prosím, níže uvedený formulář a připojte svůj profesní životopis. Buďte svým vlastním pánem, staňte se součástí globálně úspěšné společnosti a čerpejte výhod, které z toho plynou.

Kontaktní formulář

Please leave this field empty.