Proč se stát realitním makléřem

 

Všichni znají Vaši značku

Stanete se součástí silné značky, kterou zná 88% Čechů. Velké investice do reklamy se vrací v podobě spokojených zákazníků. Každý den investují do Vaší značky stovky makléřů, desítky frančízantů i centrála RE/MAX ČR.

 

Jsme lídrem na trhu s nemovitostmi

Již od roku 1997 prodává RE/MAX nejvíce realit na světě. V České republice se od roku 2011 prodává v průměru 15 nemovitostí denně. Během posledních 8 let byl podnikatelským magazínem „Entrepreneurmagazine“ RE/MAX vyhlášen nejlepším franšízingovým systémem v oblasti realit. Pravidelně je zařazen mezi 15 nejúspěšnějších franšízingových společností světa a koncepce RE/MAX byla jako jediná realitní společnost zařazena do knihy Howarda Rothmana „50 společností, které změnily svět“.

 

Technologie, která je založena na inovacích

Jsme první realitní společností, která měla vlastní webové stránky. Zároveň jsme jedinou realitní společností, která vlastní televizní síť. Svým makléřům nabízíme mezinárodní i lokální intranet a společné webové stránky, které mají vysokou návštěvnost. Naše české webové stránky patří mezi TOP 10 realitních vyhledávačů a mají téměř 250.000 návštěv za měsíc. Společnost RE/MAX investuje každý rok miliony korun do optimalizace pro vyhledávače, rozvoje webových stránek, RE/MAX vyhledávače a interního mls systému.

Samozřejmostí je možnost komunikace mezi makléři RE/MAX z různých koutů světa a mezinárodní intranetové stránky, které umožňují makléřům spolupracovat. Zároveň makléřům poskytujeme podporu v oblastech, jako je marketing, PR a další. Makléři společnosti RE/MAX mohou svým klientům nabídnout např. právní poradenství nebo nejvýhodnější hypotéku za ty nejlepší ceny.

Díky úspěšnému referenčnímu programu dochází k párování nabídky a poptávky po nemovitostech. S RE/MAX referenčním systémem zvýšíte Vaši produktivitu a budete schopni zobchodovat vyšší počet transakcí než v jiné realitní síti. V roce 2012 jsme dokončili více než 25% obchodů ve spolupráci více makléřů.

 

Vzdělávací institut RE/MAX Akademie

Jsme lídři v realitním vzdělávání. Věříme, že vzdělávání a trénink jsou základními předpoklady pro úspěch každého profesionála. Na rozdíl od ostatních v RE/MAX nekončí vzdělávání základním kurzem. Využíváme interní lektory stejně tak jako trenéry světové špičky. Spolupracujeme se společností FranklinCovey, která se tradičně umisťuje v TOP 10 světových žebříčků ve vzdělávání. V roce 2012 jsme spustili dlouhodobý exkluzivní program pro RE/MAX – Sales Power by Tom Ferry. Tom patří v USA přes deset let k absolutní elitě mezi trenéry v realitní branži. Jako první společnost na trhu jsme zavedli mezinárodní certifikaci makléřů dle normy ISO.

 

Získejte nejvyšší finanční ohodnocení – 80% z dosažené provize pro realitního makléře

RE/MAX svým makléřům nabízí nejvyšší finanční ohodnocení na trhu. Makléři společnosti RE/MAX získávají 80% dosažené provize. Vyzkoušejte naši provizní kalkulačku. Napadlo Vás někdy, že necháváte zbytečně peníze za Vaši práci realitní kanceláři? Věříme, že jedině nastavením férového systému odměňování dosáhneme společně dlouhodobého úspěchu. Získejte maximální provize s RE/MAX.